نحوه ی عضویت در سایت

اساتید، دانشجویان و کارشناسان محترم به منظور ارسال مقالات و همچنین ثبت نام در کنفرانس و یا کارگاه های آموزشی ابتدا باید از طریق تب ارسال و پیگیری مقاله موجود در نوار ابزار های سمت چپ صفحه ی اصلی، اقدام به ثبت نام نموده و نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و دریافت گذر واژه اقدام نمایید. پس از این مرحله و دریافت گذر واژه می توانید با استفاده از تب ورود به سامانه وارد حساب کاربری خود شده و از امکانات سایت بهره مند شوید. 

 

 

  ثبت مقاله

 پس از عضویت در سایت و ورود به حساب کاربری خود از طریق منوی صفحه شخصی، وارد صفحه خصوصی خود شده و از طریق تب ارسال و پیگیری مقاله ( تصویر زیر) مقالات خود را ارسال نمایید.

  

 


 


  ثبت نام در کنفرانس و کارگاه ها

 پس از عضویت در سایت و ورود به حساب کاربری خود از طریق منوی صفحه شخصی وارد صفحه خصوصی خود شده، تب وضعیت ثبت نام در برنامه ها را انتخاب نموده و با توجه به صفحه ی باز شده و گزینه های موجود( تصویر زیر) مسیر خود را انتخاب نمایید.

 

            

 


 

 

هزینه های ثبت نام

هزینه ثبت نام اولیه (تا تاریخ 12 اردیبهشت 1396) در کنفرانس به قرار زیر است:

 

  

پژوهشگران محترم در نظر داشته باشند که هزینه های اعلام شده در جدول بالا برای دو مقاله می باشد و به ازای هر مقاله اضافی ارسالی (بیش از دو مقاله) 50 درصد هزینه ثبت نام اولیه دریافت خواهد شد. همچنین در صورت عدم ثبت نام به موقع تا تاریخ تعیین شده (12 اردیبهشت 1396)، به هزینه های اولیه هر بخش 50 هزار تومان اضافه خواهد شد.

 

برای اطلاع از نحوه پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس از لینک زیر استفاده نمائید.

راهنمای پرداخت هزینه

  

لازم به توضیح می باشد که هزینه ثبت نام به منظور دریافت هدایای کنفرانس، حضور در تمام جلسات سخنرانی، ارائه مقالات، ناهار، پذیرایی و دریافت گواهی نامه ارائه مقاله می باشد و شامل هزینه های جانبی اعم از اسکان و رفت و آمد نویسندگان نمی شود و تنها به فرد ثبت نام کننده اعطا خواهد شد. حضور نویسنده مسئول یا یکی از نویسندگان مقالات پذیرفته شده، در کنفرانس الزامی می باشد. در ضمن از نویسندگان محترم تقاضا می شود که تا پیش از مشخص شدن نتیجه داوری مقاله، از پرداخت هرگونه هزینه جدا خودداری نمایند.

  

همچنین مزیت­ های شرکت در کنفرانس به قرار زیر است:

 

  • نمایه شدن مقاله پذیرفته شده در سایت سیویلیکا
  • چاپ مقالات برتر نهایی در مجلات معتبر علمی و پژوهشی داخلی
  • دریافت بسته کامل کنفرانس شامل: کتابچه چکیده مقالات، کتاب الکترونیک مجموعه اصل مقالات کنفرانس و... به ارائه دهنده مقاله .
  • دریافت گواهی پذیرش و ارائه مقاله (شفاهی یا پوستر).
  • دریافت گواهی کارگاه های آموزشی با ذکر مدت زمان ساعت آموزشی (در صورت شرکت در کارگاه و پرداخت هزینه مربوطه).
  • امکان بازدید از نمایشگاه های برگزار شده در کنفرانس.
  • ...