هزینه های ثبت نام

هزینه ثبت نام اولیه (تا تاریخ 12 اردیبهشت 1396) در کنفرانس به قرار زیر است:

 

  

پژوهشگران محترم در نظر داشته باشند که هزینه های اعلام شده در جدول بالا برای دو مقاله می باشد و به ازای هر مقاله اضافی ارسالی (بیش از دو مقاله) 50 درصد هزینه ثبت نام اولیه دریافت خواهد شد. همچنین در صورت عدم ثبت نام به موقع تا تاریخ تعیین شده (12 اردیبهشت 1396)، به هزینه های اولیه هر بخش 50 هزار تومان اضافه خواهد شد.

 

پرداخت اینترنتی هزینه ثبت نام 

متقاضیان و علاقه مندان به حضور در همایش (اعم از حضور با مقاله و بدون مقاله) برای پرداخت هزینه ثبت نام به گزینه "پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس" در منوی " ثبت نام" مراجعه نمایند. سپس نوع عضویت خود را مطابق با اطلاعات شخصی خود اعم از "دانشجو، اعضای هیات علمی، آزادو صنایع" مشخص نمایند و گزینه ذخیره را انتخاب نمایند. در صفحه جدید با کلیک راست بر "لینک پرداخت اینترنتی" گزینه "open in new tab" را انتخاب نمایند. در صفحه باز شده اطلاعات مربوطه را وارد و هزینه مورد نظر را پرداخت نمایند و پس از تایید عملیات از صفحه مربوطه و یا کدرهگیری پرداخت اسکرین شات و یا عکس بگیرند.

متقاضیان توجه نمایند که در این قسمت باید شخص شرکت کننده در کنفرانس اطلاعات خود را بار گذاری نماید. ضمن آنکه برای دانشجویان ارسال تصویر کارت دانشجویی الزامی است. همچنین مبلغ واریزی نیز باید مطابق با صورتحساب باشد.

سپس به صفحه قبلی بازگشته و گزینه "ادامه صدور صورتحساب" را انتخاب نمایند. در صفحه جدید نیز عکس گرفته شده در مرحله قبل را برای را browse و ارسال نمایند. و یا کدرهگیری پرداخت هزینه و یا عکس آن را به  آدرس الکترونیکی دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند.

 

پرداخت هزینه بصورت دستی

همچنین متقاضیان و علاقه مندان می توانند هزینه ثبت نام را مطابق جدول بالا به حساب شماره 143395316 به نام تمرکز درآمدهای آموزشی و پژوهشی دانشگاه تربیت مدرس نزد بانک تجارت شعبه دانشگاه تربیت مدرس واریز نموده و  جهت ثبت نام در همایش تصویر فیش بانکی را تنها از طریق آدرس الکترونیکی به دبیرخانه ارسال نمایند. لازم به ذکر است اصل فیش پرداختی را حتما نزد خود نگه داشته و در زمان برگزاری کنفرانس با خود همراه داشته باشید. ارائه گواهی شرکت در کنفرانس منوط به ارائه اصل فیش پرداختی می‌باشد.

  

لازم به توضیح می باشد که هزینه ثبت نام به منظور دریافت هدایای کنفرانس، حضور در تمام جلسات سخنرانی، ارائه مقالات، ناهار، پذیرایی و دریافت گواهی نامه ارائه مقاله می باشد و شامل هزینه های جانبی اعم از اسکان و رفت و آمد نویسندگان نمی شود و تنها به فرد ثبت نام کننده اعطا خواهد شد. حضور نویسنده مسئول یا یکی از نویسندگان مقالات پذیرفته شده، در کنفرانس الزامی می باشد. در ضمن از نویسندگان محترم تقاضا می شود که تا پیش از مشخص شدن نتیجه داوری مقاله، از پرداخت هرگونه هزینه جدا خودداری نمایند.